Síťové kabely (Optické patch kabely)

Diskuze ke kategorii
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Nadpis:Text příspěvku:
Zeptat se
Vaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku:
Přidat reakci
1

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2

158 KčOptický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2

LC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

2

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 1m MM OM4

234 KčOptický patch cord Duplex LC-SC 50/125 1m MM OM4

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. ...

3

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,0,25m, OS2

161 KčOptický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,0,25m, OS2

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. P...

4

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 1m, OM2

175 KčOptický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 1 m Barva konektorů: *šedá Barva pláště: *oranžová Průměr pláště: *3mm Typ pláště: *LSOH Typ v...

5

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2

190 KčOptický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 2 m

6

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 3 m, OM2

210 KčOptický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 3 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3 m

7

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m, OM2

168 KčOptický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m

8

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 2m, OM2

225 KčOptický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 2m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 2m

9

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2

209 KčOptický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m

1

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2

158 KčOptický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2

LC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

2

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 1m MM OM4

234 KčOptický patch cord Duplex LC-SC 50/125 1m MM OM4

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. ...

3

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,0,25m, OS2

161 KčOptický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,0,25m, OS2

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. P...

4

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 1m, OM2

175 KčOptický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 1 m Barva konektorů: *šedá Barva pláště: *oranžová Průměr pláště: *3mm Typ pláště: *LSOH Typ v...

5

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2

190 KčOptický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 2 m

6

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 3 m, OM2

210 KčOptický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 3 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3 m

7

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m, OM2

168 KčOptický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m

8

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 2m, OM2

225 KčOptický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 2m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 2m

9

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2

209 KčOptický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m

NejprodávanějšíNovinky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení