Síťové kabely (Optické patch kabely)

Diskuze ke kategorii
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Nadpis:Text příspěvku:
Zeptat se
Vaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku:
Přidat reakci
1

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 1m MM OM4

234 KčOptický patch cord Duplex LC-SC 50/125 1m MM OM4

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. P...

2

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2

190 KčOptický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 2 m

3

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 3 m, OM2

210 KčOptický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 3 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3 m

4

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m, OM2

168 KčOptický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m

5

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2

209 KčOptický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m

6

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m, OM2

268 KčOptický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m

7

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m, OM2

202 KčOptický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m

8

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,1m, OM1

286 KčOptický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,1m, OM1

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,1m

9

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m, OM2

236 KčOptický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m, OM2

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m

1

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 1m MM OM4

234 KčOptický patch cord Duplex LC-SC 50/125 1m MM OM4

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. P...

2

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2

190 KčOptický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 2 m

3

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 3 m, OM2

210 KčOptický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 3 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 3 m

4

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m, OM2

168 KčOptický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 1 m, OM2

Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 1 m

5

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2

209 KčOptický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m

6

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m, OM2

268 KčOptický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 3m

7

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m, OM2

202 KčOptický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m, OM2

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m

8

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,1m, OM1

286 KčOptický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,1m, OM1

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,1m

9

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m, OM2

236 KčOptický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m, OM2

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m

NejprodávanějšíNovinky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení