Síťové karty

Filtrování
Podrobné hledáníCenaHledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
27 produktů
INTEL Eth Srv Adpt X520 -DA2 PCI-E E10G42BTDABLK
Kód:50212005762

INTEL Eth Srv Adpt X520 -DA2 PCI-E E10G42BTDABLK

8 927 Kč7 378 Kč
Externí sklad

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, retail bulk OVERVIEW Intel's family of adapters,...

Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2
Kód:5021200606

Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2

619 Kč512 Kč
Na dotaz

Kompaktní dovupásmový Wi-Fi/Bluetooth adaptér, který podporuje nejnovější standard 802.11ac. Díky to...

Intel Gigabit CT Deskt.PCI-Express bulk
Kód:50212003

Intel Gigabit CT Deskt.PCI-Express bulk

923 Kč763 Kč
Na dotaz

EXPI9301CTBLK interní síťová karta, PCIe, 10/100/1000Mbps, Flow Control, 1x konektor RJ45, WfM v2.0,...

Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, bulk
Kód:5021200581873

Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, bulk

4 085 Kč3 376 Kč
Na dotaz

Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, bulk (I350T2V2BLK) SPECIFICATIONS ESSENTIALS Status * Lau...

GEMBIRD 100Base-TX PCI fast ethernet karta
Kód:2170948535

GEMBIRD 100Base-TX PCI fast ethernet karta

177 Kč146 Kč
Externí sklad

Type: LAN Rozhraní: PCIe Chipset: WCH382 I/O porty: 1 x 10/100 Mbit/s Standarty: 802.3 / 802.3u - Su...

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/MT
Kód:502571793

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/MT

3 715 Kč3 070 Kč
Na dotaz

AT-2711FX/MT-001 2700 series - Fast Ethernet Fiber PCI Adapters100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fib...

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC
Kód:50257179

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC

4 026 Kč3 328 Kč
Na dotaz

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC SPECIFICATIONS BUS TYPE • PCIe x 1 v1.1 INTERFACE STANDAR...

Allied Telesis 100FX PCIe SM NIC AT-2712LX20/SC
Kód:502571797

Allied Telesis 100FX PCIe SM NIC AT-2712LX20/SC

5 311 Kč4 390 Kč
Na dotaz

AT-2712FX 100FX (SC), PCIe x 1, secure single-mode NIC Overview The AT-2712LX20 (available with SC ...

Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/ST
Kód:502571712

Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/ST

3 471 Kč2 869 Kč
Na dotaz

AT-2701FTXa PCI 32-bit Fast Ethernet Fiber and Copper Network Interface Card OVERVIEW The Allied Tel...

Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/SC
Kód:502571722

Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/SC

4 026 Kč3 328 Kč
Na dotaz

AT-2701FTXa PCI 32-bit Fast Ethernet Fiber and Copper Network Interface Card OVERVIEW The Allied Tel...

Allied Telesis Gigabit RJ45 PCIe NIC AT-2912T
Kód:50257336

Allied Telesis Gigabit RJ45 PCIe NIC AT-2912T

3 090 Kč2 554 Kč
Na dotaz

AT-2912T 10/100/1000T Secure Desktop Network Interface Card (PCI Express) Secure, PCI-e (x1) Copper ...

Allied Telesis PCIe 1000SX LC server NIC AT-2972SX
Kód:50257141

Allied Telesis PCIe 1000SX LC server NIC AT-2972SX

8 798 Kč7 271 Kč
Na dotaz

PCI-Express (PCIe) 1000SX MMF LC adapter card Product Information * Virtual LANs with 802.1Q VLAN t...

Allied Telesis 10FL 10/100TX PCI NIC AT-2451FTX/ST
Kód:50257112

Allied Telesis 10FL 10/100TX PCI NIC AT-2451FTX/ST

3 125 Kč2 582 Kč
Na dotaz

Features of the AT-2451FTX * PCI 2.2 compliant * Wake on LAN (WoL) * Managed Boot Agent architectu...

Allied Telesis 10FL 100FX PCI NIC AT-2746FX/ST/ST
Kód:50257168

Allied Telesis 10FL 100FX PCI NIC AT-2746FX/ST/ST

7 332 Kč6 059 Kč
Na dotaz

Promo, PCI 10Mbps UTP/BNC Adapter card

Allied Telesis 10FL 10/100TX PCI NIC AT-2451FTX/SC
Kód:50257111

Allied Telesis 10FL 10/100TX PCI NIC AT-2451FTX/SC

3 125 Kč2 582 Kč
Na dotaz

Features of the AT-2451FTX * PCI 2.2 compliant * Wake on LAN (WoL) * Managed Boot Agent architectu...

Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTX/MT
Kód:50257173

Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTX/MT

3 922 Kč3 241 Kč
Na dotaz

Features of the AT-2701FTX * PCI 2.2 compliant * Wake on LAN (WoL) * Managed Boot Agent architectu...

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/ST
Kód:502571792

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/ST

4 229 Kč3 495 Kč
Na dotaz

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/ST SPECIFICATIONS BUS TYPE • PCIe x 1 v1.1 INTERFACE STANDAR...

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2712FX/SC
Kód:502571795

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2712FX/SC

4 249 Kč3 512 Kč
Na dotaz

AT-2712FX/SC-001Secure, PCI-e (x1) Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter, includes both standard and low ...

Allied Telesis Gigabit SC PCI-X AT-2931SX/SC
Kód:502573332

Allied Telesis Gigabit SC PCI-X AT-2931SX/SC

4 360 Kč3 603 Kč
Na dotaz

Gigabit Ethernet Fiber Adapter Card, Fibre SC Connector, PCI-X, Single Pack, RoHS version AT-2931SX ...

Allied Telesis Gb PCI-E SC WoL NIC AT-2914SX/SC
Kód:50257347

Allied Telesis Gb PCI-E SC WoL NIC AT-2914SX/SC

6 440 Kč5 322 Kč
Na dotaz

AT-2914SX/SC-001 Gig PCI-Express Fiber Adapter Card; WoL, SC connector Odkaz na stránky výrobce:

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001
Kód:502571412

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001

6 428 Kč5 312 Kč
Na dotaz

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001 OVERVIEW Part of the comprehensive Allied Telesis 2911 Series, the A...

Allied Telesis Gigabit LC PCI-X AT-2931SX/LC
Kód:50257333

Allied Telesis Gigabit LC PCI-X AT-2931SX/LC

5 868 Kč4 849 Kč
Na dotaz

AT-2931SX/LC Features of the AT-2931SX Gigabit Ethernet Fiber Adapter Card, Fibre LC Connector, PCI-...

Allied Telesis AT-2911GP/SFP-001
Kód:5025714125

Allied Telesis AT-2911GP/SFP-001

6 373 Kč5 267 Kč
Na dotaz

AT-2911GP/SFP-001 2911GP/SFP 1G SFP + 10/100/1000T PoE+ PCIe x1 Network Interface Card with SFP conn...

Allied Telesis PCIe SM FO GB card AT-2972LX10/LC
Kód:502571413

Allied Telesis PCIe SM FO GB card AT-2972LX10/LC

10 267 Kč8 485 Kč
Na dotaz

AT-2972LX10/LC Key Features Management Software • VLAN support • Link aggregation LACP • Link aggreg...

Allied Telesis 10Gigabit,SFP+,PCI-e,AT-VNC10S-001
Kód:50257382

Allied Telesis 10Gigabit,SFP+,PCI-e,AT-VNC10S-001

22 172 Kč18 324 Kč
Na dotaz

Allied Telesis 10Gigabit,SFP+,PCI-e,AT-VNC10S-001

D-Link DGE-528T 10/100/1000 Gbit PCI Eth Adapter
Kód:51201009

D-Link DGE-528T 10/100/1000 Gbit PCI Eth Adapter

387 Kč320 Kč
Externí sklad

v balení je i Low profile záslepka S tímto 1000BaseT PCI adaptérem můžete vaše pracoviště připojit k...

TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter
Kód:51722482

TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter

299 Kč248 Kč
Na dotaz

TP-Link TG-3468 Gb PCI Express Network Adapter Features: · Wake-on-LAN supporting · Auto-Negotiatio...

Diskuze ke kategorii
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Nadpis:Text příspěvku:
Zeptat se
Vaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku:
Přidat reakci
1

INTEL Eth Srv Adpt X520 -DA2 PCI-E E10G42BTDABLK

8 927 KčINTEL Eth Srv Adpt X520 -DA2 PCI-E E10G42BTDABLK

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, retail bulk OVERVIEW Intel's family of adapters, the Intel® Ethernet Converged Network Adapte...

2

Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2

619 KčIntel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2

Kompaktní dovupásmový Wi-Fi/Bluetooth adaptér, který podporuje nejnovější standard 802.11ac. Díky tomu skvěle poslouží nejen při multimediálních ...

3

Intel Gigabit CT Deskt.PCI-Express bulk

923 KčIntel Gigabit CT Deskt.PCI-Express bulk

EXPI9301CTBLK interní síťová karta, PCIe, 10/100/1000Mbps, Flow Control, 1x konektor RJ45, WfM v2.0, Wake on LAN, PXE 2.0 čip Intel 82574L, pro s...

4

Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, bulk

4 085 KčIntel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, bulk

Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, bulk (I350T2V2BLK) SPECIFICATIONS ESSENTIALS Status * Launched Launch Date * Q3'14 Vertical Segment * ...

5

GEMBIRD 100Base-TX PCI fast ethernet karta

177 KčGEMBIRD 100Base-TX PCI fast ethernet karta

Type: LAN Rozhraní: PCIe Chipset: WCH382 I/O porty: 1 x 10/100 Mbit/s Standarty: 802.3 / 802.3u - Supports both 10Mbps and 100 Mbps data transfer...

6

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/MT

3 715 KčAllied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/MT

AT-2711FX/MT-001 2700 series - Fast Ethernet Fiber PCI Adapters100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; MT connector; includes both ...

7

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC

4 026 KčAllied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC SPECIFICATIONS BUS TYPE • PCIe x 1 v1.1 INTERFACE STANDARDS • IEEE 802.1p o Quality of Service • IEEE ...

8

Allied Telesis 100FX PCIe SM NIC AT-2712LX20/SC

5 311 KčAllied Telesis 100FX PCIe SM NIC AT-2712LX20/SC

AT-2712FX 100FX (SC), PCIe x 1, secure single-mode NIC Overview The AT-2712LX20 (available with SC connector) Network Interface Card is an ideal...

9

Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/ST

3 471 KčAllied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/ST

AT-2701FTXa PCI 32-bit Fast Ethernet Fiber and Copper Network Interface Card OVERVIEW The Allied Telesis AT-2701FTXa 100Mbps Fast Ethernet dual-p...

1

INTEL Eth Srv Adpt X520 -DA2 PCI-E E10G42BTDABLK

8 927 KčINTEL Eth Srv Adpt X520 -DA2 PCI-E E10G42BTDABLK

Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, retail bulk OVERVIEW Intel's family of adapters, the Intel® Ethernet Converged Network Adapte...

2

Intel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2

619 KčIntel Dual Band Wireless-AC 7265, 2x2 AC + BT, M.2

Kompaktní dovupásmový Wi-Fi/Bluetooth adaptér, který podporuje nejnovější standard 802.11ac. Díky tomu skvěle poslouží nejen při multimediálních ...

3

Intel Gigabit CT Deskt.PCI-Express bulk

923 KčIntel Gigabit CT Deskt.PCI-Express bulk

EXPI9301CTBLK interní síťová karta, PCIe, 10/100/1000Mbps, Flow Control, 1x konektor RJ45, WfM v2.0, Wake on LAN, PXE 2.0 čip Intel 82574L, pro s...

4

Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, bulk

4 085 KčIntel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, bulk

Intel® Ethernet Server Adapter I350-T2V2, bulk (I350T2V2BLK) SPECIFICATIONS ESSENTIALS Status * Launched Launch Date * Q3'14 Vertical Segment * ...

5

GEMBIRD 100Base-TX PCI fast ethernet karta

177 KčGEMBIRD 100Base-TX PCI fast ethernet karta

Type: LAN Rozhraní: PCIe Chipset: WCH382 I/O porty: 1 x 10/100 Mbit/s Standarty: 802.3 / 802.3u - Supports both 10Mbps and 100 Mbps data transfer...

6

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/MT

3 715 KčAllied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/MT

AT-2711FX/MT-001 2700 series - Fast Ethernet Fiber PCI Adapters100Mbps Fast Ethernet PCI-Express Fiber Adapter Card; MT connector; includes both ...

7

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC

4 026 KčAllied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC

Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC SPECIFICATIONS BUS TYPE • PCIe x 1 v1.1 INTERFACE STANDARDS • IEEE 802.1p o Quality of Service • IEEE ...

8

Allied Telesis 100FX PCIe SM NIC AT-2712LX20/SC

5 311 KčAllied Telesis 100FX PCIe SM NIC AT-2712LX20/SC

AT-2712FX 100FX (SC), PCIe x 1, secure single-mode NIC Overview The AT-2712LX20 (available with SC connector) Network Interface Card is an ideal...

9

Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/ST

3 471 KčAllied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/ST

AT-2701FTXa PCI 32-bit Fast Ethernet Fiber and Copper Network Interface Card OVERVIEW The Allied Telesis AT-2701FTXa 100Mbps Fast Ethernet dual-p...

NejprodávanějšíNovinky