Optické moduly CISCO

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
1 produkt
Cisco GLC-FE-100FX=
Kód:5139010003

Cisco GLC-FE-100FX=

5 669 Kč4 685 Kč
Skladem, dodání do 2 dnů

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v obl...

Diskuze ke kategorii
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Nadpis:Text příspěvku:
Zeptat se
Vaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku:
Přidat reakci
1

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, průmyslový -40C+85C

265 KčMaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, průmyslový -40C+85C

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny...

2

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

1 686 KčAllied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethern...

3

Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

281 KčSignamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP...

4

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

281 KčSignamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20k...

5

Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

315 KčSignamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Ma...

6

Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

376 KčSignamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Ma...

7

TP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km Single-Mode Module

510 KčTP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km Single-Mode Module

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená o...

8

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km

550 KčTP-Link TL-SM321B 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, kte...

9

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km

640 KčTP-Link TL-SM321A 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, kte...

1

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, průmyslový -40C+85C

265 KčMaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 3km, průmyslový -40C+85C

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny...

2

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

1 686 KčAllied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethern...

3

Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

281 KčSignamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP...

4

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

281 KčSignamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20k...

5

Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

315 KčSignamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Ma...

6

Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

376 KčSignamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Ma...

7

TP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km Single-Mode Module

510 KčTP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km Single-Mode Module

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená o...

8

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km

550 KčTP-Link TL-SM321B 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, kte...

9

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km

640 KčTP-Link TL-SM321A 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, kte...

NejprodávanějšíNovinky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení