Média konvertory

Filtrování
Podrobné hledáníCenaHledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
67 produktů
Allied Telesis PC2000/SC-60 PoE+ Switching Media Converter
Kód:502545614

Allied Telesis PC2000/SC-60 PoE+ Switching Media Converter

7 687 Kč9 301 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with PoE, 1000T POE+ to 1000SX(SC) Media Converter, M...

Allied Telesis AT-MMC2000/SP
Kód:502511682

Allied Telesis AT-MMC2000/SP

5 230 Kč6 328 Kč
Dostupnost 2-3 dny

MMC2000/SP Gigabit Ethernet to SFP Mini Media and Rate Converter Odkaz na web výrobce:

Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU
Kód:50252014

Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU

3 728 Kč4 511 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Zdroj pro AT-MMCR18-60

Allied Telesis DIN rail rack mount AT-DINRAIL-010
Kód:502510033

Allied Telesis DIN rail rack mount AT-DINRAIL-010

2 720 Kč3 292 Kč
Dostupnost 2-3 dny

AT-DINRAIL-010 10 pcs in the pack DIN Rail Rack mount for all Standalone Media Converters The AT-DIN...

Allied Telesis Converteon media chassis AT-CV1000
Kód:50257449

Allied Telesis Converteon media chassis AT-CV1000

1 210 Kč1 465 Kč
Dostupnost 2-3 dny

AT-CV1000-20 1 Slot Converteon Chassis, including 1 external AC power adapter Converteon™ one slot m...

Allied Telesis 2x1000X SFP media blade AT-CV1KSS
Kód:502574492

Allied Telesis 2x1000X SFP media blade AT-CV1KSS

3 203 Kč3 876 Kč
Dostupnost 2-3 dny

AT-CV1KSS Media Blade SFP to SFP 1000X SFP to 1000X SFP Converteon™ line card The AT-CV1KSS has two ...

Allied Telesis ST Giga media MM konv.AT-MMC2000/ST
Kód:502511613

Allied Telesis ST Giga media MM konv.AT-MMC2000/ST

5 502 Kč6 657 Kč
Dostupnost 2-3 dny

AT-MMC2000/ST-60

Allied Telesis PSU for GW iMG616BD, 12V/1,5A
Kód:502511834

Allied Telesis PSU for GW iMG616BD, 12V/1,5A

407 Kč492 Kč
Dostupnost 2-3 dny

074-000260

Allied Telesis Spare PSU for AT-MC,AT-GS, AT-FS
Kód:50251183

Allied Telesis Spare PSU for AT-MC,AT-GS, AT-FS

554 Kč671 Kč
Dostupnost 2-3 dny

AT-MCPWR-60 Energy Star External Power Adapter for all universal Media Converters (supports all 4 co...

Allied Telesis AT-IMC100T/SCMM-80
Kód:502511922

Allied Telesis AT-IMC100T/SCMM-80

6 704 Kč8 112 Kč
Dostupnost 2-3 dny

AT-IMC100T/SCMM 2-port Fast Ethernet industrial media converter, 10/100TX to 100FX (SC) 2 km, MMF OV...

Allied Telesis AT-MMC200/ST
Kód:502511683

Allied Telesis AT-MMC200/ST

3 873 Kč4 686 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, ST connector

Allied Telesis 10/100TX PoE 100FX SC AT-PC232/POE
Kód:50254561

Allied Telesis 10/100TX PoE 100FX SC AT-PC232/POE

6 820 Kč8 252 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Tele...

Allied Telesis SC Giga media MM konv.AT-MMC2000/SC
Kód:502511612

Allied Telesis SC Giga media MM konv.AT-MMC2000/SC

5 502 Kč6 657 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s Síťové standardy IEEE 802.1Q Typ r...

Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL
Kód:50251113

Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

2 780 Kč3 364 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Features of the AT-MC102XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * R...

Allied Telesis SC media conv.SM 15km AT-MC103XL
Kód:50251117

Allied Telesis SC media conv.SM 15km AT-MC103XL

4 341 Kč5 253 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Features of the AT-MC103XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * R...

Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL
Kód:50251111

Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

2 910 Kč3 521 Kč
Externí sklad

Features of the AT-MC101XL (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * R...

Allied Telesis SC media conv.SM 40km AT-MC103LH
Kód:50251118

Allied Telesis SC media conv.SM 40km AT-MC103LH

7 092 Kč8 581 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Features of the AT-MC103LH (v4) * Half & Full Duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * R...

Allied Telesis 100FX(SC)MM/100FX(SC)SM 15kmMC104XL
Kód:50251125

Allied Telesis 100FX(SC)MM/100FX(SC)SM 15kmMC104XL

8 084 Kč9 782 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Features of the AT-MC104XL * Half- & full-duplex operation * Transparent to 802.1Q packets * Rackm...

Allied Telesis AT-PWR4
Kód:50252015

Allied Telesis AT-PWR4

3 844 Kč4 651 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Redundantní 80W zdroj pro šasi (AT-MCR12), AT-PWR4.

Allied Telesis media convertor chassis AT-MCR12-50
Kód:50252011

Allied Telesis media convertor chassis AT-MCR12-50

8 458 Kč10 234 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Media konvertor šasi - 12-ti portové šasi se zdrojem, AT-MCR12. Features of the AT-MCR12 * Mounts up...

Allied Telesis AT-IMC1000TP/SFP-80
Kód:502511924

Allied Telesis AT-IMC1000TP/SFP-80

13 035 Kč15 773 Kč
Dostupnost 2-3 dny

AT-IMC1000TP/SFP 2-PORT GIGABIT ETHERNET PoE+ INDUSTRIAL MEDIA CONVERTER OVERVIEW The AT-IMC1000TP/S...

Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238A/1
Kód:50250326

Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238A/1

5 490 Kč6 642 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Features of the AT-FS238 * Half & Full Duplex operation, on both fibre and copper ports * Transpare...

Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1
Kód:50250328

Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1

5 490 Kč6 642 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Features of the AT-FS238 * Half & Full Duplex operation, on both fibre and copper ports * Transpare...

Allied Telesis mount kit for 1xMC AT-TRAY1
Kód:50251001

Allied Telesis mount kit for 1xMC AT-TRAY1

734 Kč888 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Features of the AT-TRAY1 * Simple rack mount chassis for standalone media converters * Holds one Me...

Allied Telesis AT-DMC1000/LC
Kód:502511685

Allied Telesis AT-DMC1000/LC

5 702 Kč6 899 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Počítačová síť Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s Vstupní rozhraní převodníku 1000Bas...

Allied Telesis AT-PWR06-50
Kód:502520153

Allied Telesis AT-PWR06-50

33 582 Kč40 634 Kč
Dostupnost 2-3 dny

Allied Telesis AT-PWR06-50

Allied Telesis AT-MMC2000/LC
Kód:502511684

Allied Telesis AT-MMC2000/LC

6 014 Kč7 277 Kč
Dostupnost 2-3 dny

AT-MMC2000/LC-60 This standalone mini media and rate converter features 10/100/1000T to 1000SX conve...

Allied Telesis Two slot chassis AT-MCF2000
Kód:50252057

Allied Telesis Two slot chassis AT-MCF2000

6 704 Kč8 112 Kč
Dostupnost 2-3 dny

AT-MCF2000 Two slot chassis Modular Chassis based Managed Media Converter supporting up to 24 channe...

Allied Telesis AC power supply AT-MCF2000AC
Kód:502520572

Allied Telesis AC power supply AT-MCF2000AC

9 532 Kč11 534 Kč
Dostupnost 2-3 dny

AT-MCF2000AC Hot Swappable AC power supply unit for the AT-MCF2000 chassis. Four power cords (EU, UK...

Allied 12xFE->100FX LC blade MM2km AT-MCF2012LC
Kód:50252058

Allied 12xFE->100FX LC blade MM2km AT-MCF2012LC

31 081 Kč37 607 Kč
Dostupnost 2-3 dny

AT-MCF2012LC 12 channel 10/100TX, 100FX (LC, 2km) multimode media and rate converter blade The AT-MC...

Diskuze ke kategorii
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Nadpis:Text příspěvku:
Zeptat se
Vaše jméno:Váš e-mail:(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvku:
Přidat reakci
1

Allied Telesis PC2000/SC-60 PoE+ Switching Media Converter

7 687 KčAllied Telesis PC2000/SC-60 PoE+ Switching Media Converter

Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with PoE, 1000T POE+ to 1000SX(SC) Media Converter, Multi-Region AC adapter (US/JP, UK, AU, EU) od...

2

Allied Telesis AT-MMC2000/SP

5 230 KčAllied Telesis AT-MMC2000/SP

MMC2000/SP Gigabit Ethernet to SFP Mini Media and Rate Converter Odkaz na web výrobce: http://www.alliedtelesis.com/products/media-converters/mmc...

3

Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU

3 728 KčAllied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU

Zdroj pro AT-MMCR18-60

4

Allied Telesis DIN rail rack mount AT-DINRAIL-010

2 720 KčAllied Telesis DIN rail rack mount AT-DINRAIL-010

AT-DINRAIL-010 10 pcs in the pack DIN Rail Rack mount for all Standalone Media Converters The AT-DINRAIL1 is a universal bracket that allows a wi...

5

Allied Telesis Converteon media chassis AT-CV1000

1 210 KčAllied Telesis Converteon media chassis AT-CV1000

AT-CV1000-20 1 Slot Converteon Chassis, including 1 external AC power adapter Converteon™ one slot media chassis The AT-CV1000, 1 Slot, metal cha...

6

Allied Telesis 2x1000X SFP media blade AT-CV1KSS

3 203 KčAllied Telesis 2x1000X SFP media blade AT-CV1KSS

AT-CV1KSS Media Blade SFP to SFP 1000X SFP to 1000X SFP Converteon™ line card The AT-CV1KSS has two 1000X SFP ports that can support both copper ...

9

Allied Telesis Spare PSU for AT-MC,AT-GS, AT-FS

554 KčAllied Telesis Spare PSU for AT-MC,AT-GS, AT-FS

AT-MCPWR-60 Energy Star External Power Adapter for all universal Media Converters (supports all 4 country variants)

1

Allied Telesis PC2000/SC-60 PoE+ Switching Media Converter

7 687 KčAllied Telesis PC2000/SC-60 PoE+ Switching Media Converter

Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with PoE, 1000T POE+ to 1000SX(SC) Media Converter, Multi-Region AC adapter (US/JP, UK, AU, EU) od...

2

Allied Telesis AT-MMC2000/SP

5 230 KčAllied Telesis AT-MMC2000/SP

MMC2000/SP Gigabit Ethernet to SFP Mini Media and Rate Converter Odkaz na web výrobce: http://www.alliedtelesis.com/products/media-converters/mmc...

3

Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU

3 728 KčAllied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU

Zdroj pro AT-MMCR18-60

4

Allied Telesis DIN rail rack mount AT-DINRAIL-010

2 720 KčAllied Telesis DIN rail rack mount AT-DINRAIL-010

AT-DINRAIL-010 10 pcs in the pack DIN Rail Rack mount for all Standalone Media Converters The AT-DINRAIL1 is a universal bracket that allows a wi...

5

Allied Telesis Converteon media chassis AT-CV1000

1 210 KčAllied Telesis Converteon media chassis AT-CV1000

AT-CV1000-20 1 Slot Converteon Chassis, including 1 external AC power adapter Converteon™ one slot media chassis The AT-CV1000, 1 Slot, metal cha...

6

Allied Telesis 2x1000X SFP media blade AT-CV1KSS

3 203 KčAllied Telesis 2x1000X SFP media blade AT-CV1KSS

AT-CV1KSS Media Blade SFP to SFP 1000X SFP to 1000X SFP Converteon™ line card The AT-CV1KSS has two 1000X SFP ports that can support both copper ...

9

Allied Telesis Spare PSU for AT-MC,AT-GS, AT-FS

554 KčAllied Telesis Spare PSU for AT-MC,AT-GS, AT-FS

AT-MCPWR-60 Energy Star External Power Adapter for all universal Media Converters (supports all 4 country variants)

NejprodávanějšíNovinky